WEDDING PLANNER

Wedding Planner 

To Wasz dzień, sprawimy, że będzie taki jak go sobie wymarzyliście ...

Jestem doświadczonym wedding & event plannerem kochającym urzeczywistniać Wasze marzenia. Organizacja przyjęć to moja praca i pasja, a jeśli robisz to co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. Chcę aby to o czym marzycie się spełniło, a to czego pragniecie Waszym było! Wystarczy mi  Wasza mała iskierka, aby rozpalić z niej prawdziwy ogień i fajerwerki. Jestem osobą zorganizowaną i konsekwentną, estetką, dbającą o każdy szczegół. Żaden detal nie umknie mojej uwadze. „Szyję” przyjęcia na Waszą miarę. Do każdego przyjęcia  podchodzę indywidualnie i wkładam w nie całe serce.
Współpracuję z doświadczonymi i niezawodnymi podwykonawcami dlatego możecie być pewni, że wszystkie usługi na Waszym przyjęciu będą na najwyższym poziomie.

Opinie

Z Panią Magdą mieliśmy przyjemność pracować przy organizacji naszego wesela w maju 2018 roku. Od początku byliśmy pewni, że to właściwa osoba. Kontaktowa, pomysłowa, znająca panujące trendy i możliwości. Mieliśmy wrażenie, że doskonale wie, jak chcemy żeby wyglądało nasze wesele. Słuchała naszych potrzeb, ale też wychodziła z propozycjami. Ponadto to po prostu bardzo miła i dyskretna osoba, co jest cenne w tych stresujących chwilach. Pani Magda zadbała o każdy szczegół dekoracji na naszej sali weselnej, a także przystroiła kościół na ceremonię i pojazdy, którymi jechaliśmy do ślubu. Wykonała też przepiękne bukiety dla Pani Młodej i Świadkowej. Wszystkie koszta były transparentnie przedstawione. Naprawdę nie musieliśmy się o nic martwić. Z pewnością zwrócimy się po pomoc przy organizacji innych przyjęć.

Agnieszka i Mirosław Szul

Pani Magda organizowała nasze wesele oraz przygotowywała dekorację i byliśmy zachwyceni. Dekoracja wyglądała przepięknie i była w klimacie, który sobie wymarzyliśmy. Organizacja była dla nas bezstresowa bo wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, Pani Magda zebrała razem wszystkie nasze pomysły i pamiętała o wszystkich rzeczach, o których my byśmy zapomnieli. Nasze wesele było wspaniałe pod każdym względem i perfekcyjnie zorganizowane, a to wszystko dzięki Pani Magdzie. Wspominamy ten dzień z dużą radością i wzruszeniem.

 Agata i Miłosz Rolińscy